Za nami wyjątkowy Festyn Funduszy Europejskich w Gminie Dzierzgoń!

15 maja Centrum Sportowo Rekreacyjne wypełniło  się uśmiechem, muzyką i mnóstwem pozytywnej energii. Mieszkańcy mogli wspólnie świętować podczas wydarzenia zorganizowanego w ramach akcji Funduszowy Maj.

Na uczestników czekały kolorowe stoiska, warsztaty, zajęcia kulturalne oraz poczęstunek. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych i rodzinnej atmosfery, która towarzyszyła nam przez całe wydarzenie.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, partnerom, szkołom, instytucjom oraz organizatorom za wspólnie spędzony czas i zaangażowanie w przygotowanie tego wyjątkowego dnia.

To było piękne święto integracji, aktywności lokalnej i możliwości, jakie dają Fundusze Europejskie!

Odwiedzin: 26