Za nami wyjątkowy Festyn Funduszy Europejskich w Gminie Dzierzgoń!
15 maja Centrum Sportowo Rekreacyjne wypełniło się uśmiechem, muzyką i mnóstwem pozytywnej energii. Mieszkańcy mogli wspólnie świętować podczas wydarzenia zorganizowanego w ramach akcji Funduszowy Maj.
Na uczestników czekały kolorowe stoiska, warsztaty, zajęcia kulturalne oraz poczęstunek. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych i rodzinnej atmosfery, która towarzyszyła nam przez całe wydarzenie.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, partnerom, szkołom, instytucjom oraz organizatorom za wspólnie spędzony czas i zaangażowanie w przygotowanie tego wyjątkowego dnia.
To było piękne święto integracji, aktywności lokalnej i możliwości, jakie dają Fundusze Europejskie!




Odwiedzin: 26
