Facebook


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Instytucja Zarządzająca PROW 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona internetowa opracowana przez Stowarzyszenie LGD „Kraina Dolnego Powiśla”, współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Trwałe przedsiębiorstwo drogą do sukcesu II


OGŁASZAMY V NABÓR

OGŁASZAMY PIĄTY NABÓR DO PROJEKTU "Trwałe przedsiębiorstwo drogą do sukcesu II wsparcie aktywności zawodowej mieszkańców powiatów malborskiego i sztumskiego"

Więcej


Skrócenie IV naboru

Więcej


OGŁASZAMY CZWARTY NABÓR DO PROJEKTU

OGŁASZAMY CZWARTY NABÓR DO PROJEKTU "Trwałe przedsiębiorstwo drogą do sukcesu II wsparcie aktywności zawodowej mieszkańców powiatów malborskiego i sztumskiego"

Więcej


OGŁASZAMY TRZECI NABÓR DO PROJEKTU "Trwałe...

OGŁASZAMY TRZECI NABÓR DO PROJEKTU "Trwałe przedsiębiorstwo drogą do sukcesu II wsparcie aktywności zawodowej mieszkańców powiatów malborskiego i sztumskiego"

Więcej


SKRÓCENIE TERMINU II NABORU

Informujemy, iż 2 nabór do projektu: „Trwałe przedsiębiorstwo drogą do sukcesu II -wsparcie aktywności zawodowej mieszkańców powiatów malborskiego i sztumskiego” zostaje skrócony i będzie trwał do 03.09.2020, godz. 09.30

Więcej


OGŁASZAMY DRUGI NABÓR DO PROJEKTU "Trwałe...

OGŁASZAMY DRUGI NABÓR DO PROJEKTU "Trwałe przedsiębiorstwo drogą do sukcesu II wsparcie aktywności zawodowej mieszkańców powiatów malborskiego i sztumskiego" Termin drugiego naboru do projektu: 24.08-04.09.2020

Więcej


SKRÓCENIE TERMINU I NABORU

Informujemy, iż 1 nabór do projektu: „Trwałe przedsiębiorstwo drogą do sukcesu II -wsparcie aktywności zawodowej mieszkańców powiatów malborskiego i sztumskiego” zostaje skrócony i będzie trwał do 05.08.2020, godz. 13.00.

Więcej


DOKUMENTY REKRUTACYJNE

DOKUMENTY REKRUTACYJNE: Termin pierwszego naboru do projektu: 03.08-14.08.2020

Więcej


OPIS PROJEKTU

Trwałe przedsiębiorstwo drogą do sukcesu II wsparcie aktywności zawodowej mieszkańców powiatów malborskiego i sztumskiego Celem projektu jest powstanie 80 nowych trwałych mikroprzedsiębiorstw stworzonych przez mieszkańców powiatu malborskiego i sztumskiego, należących do obszarów o wysokiej...

Więcej


Kontakt